Kalender

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.6.1″ link_option_url_new_window=”on” da_is_popup=”off” da_exit_intent=”off” da_has_close=”on” da_alt_close=”off” da_dark_close=”off” da_not_modal=”on” da_is_singular=”off” da_with_loader=”off” da_has_shadow=”on” da_disable_devices=”off|off|off”][et_pb_row _builder_version=”4.6.1″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.6.1″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.6.1″ _module_preset=”default”]

Üritused Tallinnas sel nädalal

Heldeke! korraldab igal aastal üle 200 erineva ürituse ja etenduse. Seetõttu tasub kindlasti meie ürituste kalendriga tutvuda.

Meie regulaarsete ürituste hulka kuuluvad saunaõhtud, stand-up komöödia ja burlesk ning meie saalis näeb nii muusikuid, sõnakunstnikke kui tantsuüritusi.

Meil on midagi igale maitsele. Kui leiad mõne vaba kuupäeva võid meid ka kogu täiega oma enda privaatürituse jaoks broneerida!

Salvesta meie kalender oma bookmark’idesse. Nii saad olla kindel, et sa ei jää ilma ühestki meie üritusest Tallinnas.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.29.2″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.29.2″][et_pb_code _builder_version=”4.6.1″]

[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]