Eesti Sauna Etikett

Meie saunaspäevadele tuleb sageli palju esimest korda külastajaid ja kui sa seda loed, siis on võimalus, et ka sina kuulud nende hulka. Nii, et siin on paar sõna üldise sauna etiketi kohta. Pange tähele, saunamaailmas on muidugi traditsionalistide ja modernistide vahel palju oletusi selle üle, mis on tõeline Eesti saunaetikett.

Me hoiame seda lihtsana. Need on ühised olulised punktid, mida sauna nautides meeles pidada. Meil on rohkem kui hea meel, et saame saunas edasi arutleda! Hoidkem elus kõiki saunatraditsioone ja olgem avatud uute loomisele.

Joo palju vett

See on midagi, mida inimesed sageli unustavad ja seda on tõesti hea meeles pidada, et saunaskäigu ajal pidevalt vett juua.

Positiivne atmosfäär

Eesti saunatraditsioon ütleb, et saunas ei tohi vaielda. Toetame seda traditsiooni ja soovitame jätta igasuguse negatiivsuse saunast väljapoole.

Jääge nii kauaks, kui teil mugav on

Kui tunnete end kuumana ja peate pausi tegema. Siis tee täpselt seda. Keegi teine ​​ei ütle teile, seega kuulake kindlasti oma keha. Võite supelda basseinis, lisada vedelikku, hingata värsket õhku ja seejärel hüpata tagasi, kui see teile õige tundub. See ei ole võistlus!

Küsimuste korral küsi julgelt!

Eesti saunaetikett, -kombed ja -traditsioonid on saunati, majade, piirkondade ja riikide lõikes erinevad. Kui teil on küsimusi, siis lihtsalt küsige. See on suurepärane võimalus tekitada vestlust kaassaunalistega ja täiendada ka teie saunateadmisi, et saaksite neid edasi anda teistele saunasõpradele, kui nad edaspidi küsivad!

Kui otsid Tallinna parimat avalikku sauna ja baari, siis Heldeke! on teie loendi tipus. Soovitame seansipiletid ette broneerida, kuna kohtade arv on piiratud ja me müüme sageli välja.