Kuidas leida üles Tallinna parim avalik saun ja baar?

Tallinnas ja kogu Eestis on tugev saunakultuur, seega käib ilmselt paras võitlus ses osas, milline võiks olla parim saun just sulle. Selgitame, miks Heldeke! on paik, kus asub parim avalik saun Tallinnas ja kuidas sinna jõuda!

Koduses stiilis saun

Meie avalikus saunas on atmosfäär kui kodus. Seega on meil segasaun, kus igaüks saab kanda just nii palju või vähe riideid, kui talle sobib. Otsus on su enda teha. See eristab meid ka paljudest teistest Tallinna avalikest saunadest.

Meil on bassein

Jap, on küll! See ei ole mingi ühe inimese suurune auk põrandas, meil on bassein, kus saab pärast lavalt tulemist isegi paar tõmmet ujuda. Bassein on mugavalt külm: saab kätte mõnusa saunajärgse surina, aga saab ka veidi vabalt vees plätserdada.

Soomlased kiidavad heaks

Meie Soome naabrid teispool Läänemerd on sauna järele täiesti hullud. Ühtlasi on nad tuntud ka napisõnalisuse poolest, aga kui nad ütlevad midagi su sauna kohta, võib olla kindel, et see on tõsi. Ja nad on meie sauna, basseini, atmosfääri ja jookide kohta päris palju head öelnud! Oleme väga uhked selle üle, et meie saunal on terve hulk püsikliente Soomest.

Asukoht Asukoht Asukoht

Me asume kõigest 7 minuti kaugusel Vanalinnast, mõnusas rohelises Kalamaja piirkonnas. Telliskivi, Noblessneri sadam, Kalarand ja Kopli on kõik kiviviske kaugusel. Kohe nurga taga asub veel ka Kalma saun, mida tasub samuti külastada, kui tahate traditsioonilisemat ja ehk isegi veidi ajaloohõngulist saunakogemust.

Baarimenüü

Kuna oleme paik, kus toimuvad ka erinevad stiilised show-õhtud, on meil väga laia valikuga baar, mis on avatud ka saunaõhtutel: parimatest koostisosadest kokteilid ja mokteilid, kohalik käsitööõlu, veinid, napsid, liköörid, lai valik mittealkohoolsed jooke ja pidevalt kasvav viskivalik Islay saarelt Eestini. Pakume võimalikult palju kohalikke kvaliteetseid jooke Eestist. Nälja kustutamiseks saab osta snäkke.

See ei ole teps mitte üks tavaline sauna kõrval avatud õllelett.

Inimesed

Tihti keskendustakse väga palju sellele, kui kasulik on saun meie kehale, aga saunal on ka sotsiaalne pool ja Heldekeses! peame sellest väga lugu! Meie saunas on oluline roll sotsiaalsetel suhetel ja vestlemisel.

Ilmset just seetõttu on meil terve hulk püsikülalisi, kes tegutsevad kõikvõimalikel elualadel. On graafilisi disainereid, artiste, ehitajaid, üliõpilasi, professoreid, iduettevõtjaid, saunaspetsialiste, arste, advokaate, medõdesid ja sportlasi.

Nad kõik tulevad pidevalt tagasi meie juurde. Muidugi naudivad nad väga meie sauna, basseini ja baari, aga peamine on sõbralik õhkkond, mille loovad just need samad inimesed.

Ja selle pärast ongi meil parim avalik saun Tallinnas.

Kunas? Vaata kalendrist , millal on järgmine saunapäev!

Kus? Heldeke!, Tööstuse 13, 10413 Tallinn, Eesti

Kas peaks koha broneerima? Vägagi soovitatav, sest kohad saavad kiiresti otsa. Broneerida saab siin siin