Taskuhääling ja voogedastus Tallinnas

Kui sa viid läbi firmaüritust või esined laval, siis võib ideaalse voogedastuseteenuse leidmine tunduda keeruline. Ja kui sa oled alati unistanud oma taskuhäälingu salvestamises, siis sul on tõenäoliselt vaja stuudiot, kus oma ideed ellu viia. Heli, video ja monteerimisprotsess on üliolulised aspektid, mis vajavad professionaalset kätt ja mida silmas pidada, et publikul oleks parim kogemus. Ei tea isegi, kust või kuidas selle kõigega alustada. Aga ära muretse! Me koostasime siia nimekirja erikohtadest Tallinnas, mis pakuvad salvestamisteenuseid, ka meie enda stuudio! tahad rohkem nende kohta kuulda? Uurime lähemalt!

Miliseid stuudioid Tallinnas leidub?

Kas sa teadsid, et pealinnas on üpris palju taskuhäälingute-video salvestamise stuudiod? Siin on mõned neist:

Podcastrent on stuudio, mis asub Veerennis ja pakub kõrgkvaliteetseid taskuhäälingute- ja videosalvestamisteenuseid kui ka monteerimist. Õdus, väike stuudio heli isoleerivate seinte ja mugavate toolidega. Nende eesmärk on salvestamisel kogu raskus sinu õlult endale võtta, et sa ei peaks millegi pärast muretsema. Nende slogan – tegele sisuga, usalda salvestamine meile!

Kõrvauss Audiobutiik on professionaalne taskuhäälingusalvestamisstuudio, mis mahutab kuni neli osavõtjat. Nende stuudioruum on täis naturaalset valgust ning on akustiliselt isoleeritud. Vajadusel saad ka nende tehnikat endale rentida! Stuudio asub Tallinna südames ning on mõnus ja ligipääsetav koht, kus oma taskuhäälingut salvestada. Kui on salvestamiseks produtsendi järele vajadust, siis seda saab ka!

Room 667 Studioasub idüllilises Kalamajas ning on mitmetahuline salvestamisstuudio, mis katab kõik sinu salvestamisvajadused. Salvestamine, miksimine ja masterdamine on kõige vajaliku jaoks, alates taskuhäälingutest kuni albumite salvestamiseni ja muusika produtseerimiseni. Nad pakuvad täispaketti artistidele ja sisuloojatele mistahes žanritest, et sa saaksid kõik oma unistused täide viia ühes kohas!

Progear Studio pakub ruumikat stuudiot ja professionaalseid salvestamis-voogedastusteenuseid taskuhäälingute tegijatele. Nende stuudio asub Kristiines, kus nad ühtlasi müüvad ka kõrgkvaliteetset heli- ja valgustehnikat. Ka neil on täispaketi soetamisvõimalus, kus sa saad lihtsalt kohale minna, rääkida oma jutt ära ja lahkuda, jättes kogu kokkupanemise proffidele! Mugav, lahe ja õdus!

WRKLAND on perfektne lahendus neile, kes tahavad rohkem iseseisvamat salvestamiskogemust. Nad pakuvad mitmeid helikindlaid ruume, mõnes neis on ka audiotehnika juba ülesse seatud. Saad lihtsalt endale ruumi broneerida, võtta oma arvuti kaasa ja hakata salvestama! Eriti vinge on see, et neil on palju asukohti nii Tallinnas kui ka Baltimaades ja Soomes! Niiet isegi kui oled reisimas, siis sa saad mugavalt oma taskuhäälingut salvestada!

Ja lisaks meil Heldekeses on ka oma salvestamisstuudio! Siin on väike sissevaade Heldeke!TV Studio tegemistesse ja broneerimisse.

Mis teenuseid Heldeke!TV Studio pakub?

Meie stuudio pakub salvestamis-voogedastusteenuseid pea kõigele – üritustele, koosolekutele, töötubadele, virtuaalkonverentsidele, webinaridele, taskuhäälingutele ja videotele. Kui sa tahad salvestada taskuhäälingut (ainult audioga), siis me salvestame heli mitme mikrofoniga simultaanselt ning sa saad audiofailid igast mikrist. Kui sa tahad ka videot salvestada, siis me pakume kas ühe, kahe või kolme kaameraga lindistamisvõimalust. Tausta osas saad sa valida kas meie standartse ülesseade (punase sametkardina) või oma firma logo taustaleprojekteerimise vahel. Peale salvestamist saadame sulle eraldiseisvad failid igast kaamerast ja mikrofonist. Ja kui sa soovid täispaketti, mille puhul me monteerime failid kokku valmisteoseks, siis see on täitsa võimalik! Me redigeerime heli- ja videofailid ning monteerime laitmatuks tervikuks, soovi korral saame lisada ka vajalikud visuaalsed materjalid ja heliefektid või audiodisainelemendid. Kui sa tahad voogedastada oma šõud või üritust, siis ka seda saab vastavate heliefektide/visuaalidega ellu viia. Võid lihtsalt alustada oma live'i, tšättida publikuga, vastata KKK-le või teha misiganes see on, mida sa teed! Kogu vajalik tehnika seatakse üles enne sinu saabumist, et kõik läheks võimalikult kiiresti ja hõlpsalt. Meie stuudiot manageerib meie oma tehnik ning stuudiot ei saa rentida ilma temata.

Kuidas tagada võimalikult sujuv salvestamiskogemus?

Parimal juhul sa tead juba täpselt, mida sa soovid. Eriti hea on siis, kui sul on näiteid või viiteid, mida sa saad meile edastada! Aga kui sa oled veel natuke segaduses, siis ära muretse! Sa võib meile meili kirjutada või tulla stuudiosse kohapeale, et ruumi uudistada ning täpsemini arutada meie tehnikuga. Kui sa pole kindel, kaua salvestus võiks aega võtta, siis me soovitame broneerida salvestamiseks veidi rohkem aega (vähemalt esimesel korral).

Milline näeb välja päev Heldeke!TV Stuudiot broneerides?

Broneeringupäev on sinu jaoks lihtsam kui patseerimine pargis. Kõik detailid arutatakse tehnikuga eelnevalt meili teel või koha peal – mis tausta vajatakse, mitu mikrit ja kaamerat vaja on jne. Kui sa tahad kasutada visuaalset materjali või audiodisainielemente, siis need tuleb varemini ära saata. Pool tundi enne broneeringu algust võid lihtsalt kohale ilmuda, kus kogu tehnika ja paigutus on juba üles seatud. Tehnik seeb sinuga heli- ja videoproovi, korrigeerib vajadusel pisidetilid ning sina saad mõnusalt rüübata kohvi või teed. Ja siis võib salvestamine alata! Imelihtne! Kui sa soovid vaid redigeerimata faile, siis sa saad need kohe peale salvestamist või hiljemalt päev hiljem meie serverist kätte. Kui sa oled broneerinud ka monteerimisteenuse, siis vastavalt materjali komplekssusele võib monteerimisprotsess võtta kuni nädala. 

Kas Heldeke!TV Studio pakub ka teenuseid väljaspool stuudiot?

Jah, pakume küll! Meie salvestamisteenused jõuavad vajadusel mistahes paika. Kui broneerida meie teenuseid teise asukohta, siis täpsustage selle paiga paigutust ning võimalusi, et me saaksime ette valmistuda. Lisaks veel, kui sa otsid kedagi, kes pildistaks sinu üritust või salvestaks promovideoid, siis meie stuudio on valmis sellega aitama. Näiteks just hiljuti Heldeke!TV Studio kutsuti kaugele Tartusse ning me aitasime salvestada ükshaaval 10 inimeselt startup pitchinguid. Kõik salvestati monokroomses konverentsisaalis ning see oli kõikidele osavõtjatele lõbus kogemus. Võta aga meiega ühendust ning me võime tulla sinna, kus just oled sina!

Kellega on Heldeke!TV Studio koostööd teinud?

Stuudio on teinud koostööd paljude eriilmeliste firmade, startuppide või taskuhäälingutega, muuhulgas Startup Wise Guys, Startup Kitchen ning Puhata ja Mängida. Videosalvestamine, pitchingud, promovideod ja voogedastus. Enamuse ajast tegeleme artistide šõude salvestamisega meie esinemispaigas, nende hulgas näiteks Burlesque Estonia ja Riga Stand Up. Esinejad kasutavad neid salvestusi, et näidata oma unikaalseid oskusi ja reklaamida neid veebis. Kui sa tahad täpsemini näha, millega me oleme tegelenud, siis kirjuta meile! 

Kuidas ma saan Heldeke!TV Studio broneerida?

Lihtne! Kui sa tahad miskit salvestada Heldeke!TV Studioga, siis kirjuta aga meile meilile – info@heldeke.ee Pane kirja, mis salvestamisteenust sa vajad ning meie tehnik aitab jõuda pisiasjadeni. Kuna me toimime ka ürituste toimumispaigana, siis kindlasti uurige lähemalt meie avalikku kalendrit et näha, mis kuupäevad ja kellaajad on broneeringuist vabad. Broneerimisel arvestatakse hind tunni kaupa. Alghind on 50€/h audio eest, 100€/h audio ja ühe kaamera eest ning tehnikuteenus on 50€. 30 minutit enne broneeringu algust on tasuta – just selleks, et sa saaksid tulla ja üles seada, mis sul on vaja, teha proove tehnikuga ning küsida viimase hetke küsimusi! Me abistame sind nii palju, kui saame, et garanteerida muretu ja vahva salvestamiskogemus!

Kokkuvõttes on taskuhäälingute, videote ja ürituste salvestamine suhteliselt lihtne ja kättesaadav võimalus kõigile, kes on vähegi huvitatud. Stuudiod juhendavad teie salvestamiskogemust, et te jõuaksite kõikide oma eesmärkideni. Lõbus kogemus ja imeline lõpptulemus on ootamas. Seega võta ühendust mõne stuudioga juba täna ja broneeri endale salvestamisaeg!