Ülim teejuht Tallinn Fringe Festivalile 2022

Tallinn Fringe Festival on suur kunstide pidu iga aasta augustis Tallinnas. Festival hõlmab erinevaid teatri-, komöödia- ja muusikaetendusi nii kohalikelt kui ka rahvusvahelistelt artistidelt. Kui soovite osaleda 2022. aastal Tallinn Fringe Festivalil, siis siin on teie juhend, mis aitab teil kuu aega kestnud pidustused läbi viia.

Tallinna Fringe Festivali Külastamine

Esiteks on oluline teada, millised saated toimuvad ja millal.Tallinna Fringe veebilehel on ajakohane nimekiri kõigist festivali ajal toimuvatest etendustest.

Kui olete otsustanud, milliseid saateid soovite näha, on aeg hakata oma reisi planeerima. Tallinn on populaarne turismisihtkoht ja majutus võib olla kulukas. Siiski tasub kaaluda mõnda soodsat majutusvõimalust.

Veel üks oluline asi, mida meeles pidada, on see, et enamik saateid on väga populaarsed ja kipuvad välja müüma. Seega, kui soovite mõnda konkreetset etendust näha, on parem piletid ette broneerida. Tavaliselt saatepileteid osta veebilehelt või sündmuskohta külastades.

Need on vaid mõned asjad, mida peate arvestama, eriti kui tulete välismaalt. Võib olla raske teada, kust alustada, seega on siin mõned näpunäited, mis aitavad teil Fringe'ist maksimumi võtta.

7 Näpunäidet Tallinn Fringe Festivaliks

1. Planeerige oma ajakava ette

Kui teil on loend saadetest, mida soovite tasuda, on aeg planeerida oma ajakava. Nagu vanasõna ütleb: "Eesmärk ilma plaanita on lihtsalt soov!"

Saateid on liiga palju, et kõike näha, seega peate seadma esikohale, mida soovite näha. Internetis on saadaval palju festivaliprogramme ja juhendeid, nii et koostage oma parimate valikute nimekiri ja hakake oma päevi nende ümber planeerima. Ajakava õigeaegne planeerimine aitab teil festivalist maksimumi võtta.

Estonian In order to make the most of your time at the Tallinn Fringe Festival, you can follow these steps to create your own schedule: Et Tallinn Fringe Festivalil aega maksimaalselt ära kasutada, saate oma ajakava koostamiseks järgida järgmisi samme:

 • Vali etteaste
 • Planeerige, millal saabute etendusele ja lahkute
 • Tehke nimekiri sellest, mida soovite festivalil veel teha, näiteks süüa, juua ja vaatamisväärsustega tutvuda
 • Planeerige oma päev vastavalt ja jäta aega reisimiseks
 • Pidage oma ajakavast kinni nii hästi kui võimalik, kuid olge valmis muudatusi tegema

2. Arvutage välja oma eelarve ja leidke taskukohane majutus

Veenduge, et koostate vastavalt eelarvele ja proovige vältida kalleid restorane ja baare. Kui teate, kust otsida, on saadaval palju odavamaid valikuid. Tallinn võib olla kallis, nii et ette planeerimine aitab raha säästa. Saadaval on palju soodsaid majutusvõimalusi alates Ibisest kuni Airbnbni

3. Avastage linna

Tallinn on ilus linn, kus on palju asju, mida näha ja teha. Miks mitte külastada mõnda linna kuulsat vaatamisväärsust, nagu Toompea loss või Kadrioru loss ja park? Uurige kindlasti kõike, mida linnal on pakkuda.

4. Kasutage võiamlust ja külastage tasuta üritusi ja tegevusi

Tallinn Fringe Festivali ajal on saadaval palju tasuta üritusi ja tegevusi. Kasutage neid võimalusi minimaalse kuluga lõbutsemiseks kindlasti ära.

5. Leia uusi sõpru

Tallinn Fringe Festival on suurepärane võimalus kohtuda uute inimestega üle maailma. Kasutage kindlasti ära festivalil pakutavad sotsiaalsed võimalused.

6. Proovige avastada võimalikult palju erinevat tüüpi etteasteid

Tallinn Fringe Festival on suurepärane võimalus näha erinevaid erinevaid etendusi. Komöödiast burleskini. Proovige kindlasti avastada võimalikult palju erinevat tüüpi etteasteid.

7. Kõige olulisem nipp: nautige!

Tallinn Fringe Festival on suurepärane võimalus kogeda erinevaid etendusi ja tegevusi. Nautige kindlasti ja veetke mõnusalt aega!

Kuidas saada pileteid Tallinn Fringe Festivalile?

Tallinn Fringe Festivali piletid saab osta veebist või isiklikult kohapeal. Pidage meeles, et piletid kipuvad kiiresti läbi müüma, seega on kõige parem need ette osta ja niipea kui võimalik.

Tallinn Fringe asukohad

The official venues of the Tallinn Fringe Festival.

Kas soovite toimumiskohtadega eelnevalt tutvuda? Kas piletid kätte saada? Või lihtsalt tead, kus on Tallinna hipimad kohad? No siin on Tallinn Fringe Festivali ametlikud toimumiskohad:

Heldeke!

Hubane vodevilli stiilis teatribaar, mis pakub meelelahutust Rootsi lauas, sealhulgas:

 • Komöödia
 • Burlesk
 • Tsirkus
 • Muusika
 • Mustkunst
 • Ja palju muudki

Ükskõik, milline on teie isu, rahuldavad nad teid kindlasti oma pakkumistega, mis asuvad Kalamaja hipsterliku ja funky linnaosa südames.

Veebileht: https://heldeke.ee/
Facebook: https://www.facebook.com/Heldeke

Staapli 3 Kunstigalerii

Noblessneri sadama lähedal asuv kunstikohvik valgusküllase värvilise 240-ruutmeetrise ruumiga. Haarake kohvi, kooki või lihtsalt lõõgastuge hubastes istumisnurkades ja imetlege kõiki kunstiteoseid, kuni ootate etenduste algust.

Nad korraldavad ajutisi näitusi ning erinevaid kunsti-, muusika- ja kultuuriõhtuid.

Veebileht: https://staapliart.ee/about-us/
Facebook: https://www.facebook.com/staapli3artgallery/

Uus Laine

Lemmik nii väljarändajate kui ka kohalike seas!
Uus Laine on Balti Jaama lähedal asuv baar, mis korraldab regulaarselt üritusi alates muusikalistest etteastest, sealhulgas live-bändid ja DJ-d, kuni tavaliste argipäevade viktoriiniõhtuteni.

Veebileht: https://laine.bar/
Facebook: https://www.facebook.com/uuslaine

Social-club ja kogudus “Uus Laine”

Winkel

Winkel on Tallinna vanalinnas asuv kultuurikeskus.

Winkel on viljakas kunstilise väljenduse etteastetest. Olenevalt sellest, millisel päeval baari jalutate, võite näha elavaid bände, tantsuõhtuid, kunsti, valgusetendusi, luulet või isegi avatud mikrofoniõhtut, kus saate ennast ja su sõpru väljendada.

Veebileht: https://winkel.ee/
Facebook: https://www.facebook.com/ehewinkel

Ja see ongi kõik! Kõik, mida pead Tallinn Fringe Festivali kohta teadma.

Kindlasti jälgi üritusi sotsiaalmeedias ja jaga neid, et Tallinn Fringe Festival jätkuks ja kasvaks veel aastaid.

Related posts